Centrum Medyczne POLIMED Sp. z o.o. dzięki umowie podpisanej z Narodowym Funduszem Zdrowia (NFZ) realizuje usługi związane z transportem sanitarnym.


Posiadamy klimatyzowane ambulanse, wyposażone zgodnie z wytycznymi NFZ oraz Polską Normą PN – EN 1789. Nasi pacjenci w większości przypadków korzystają z nieodpłatnego transportu sanitarnego. Zlecenie takiego transportu wystawia lekarz prowadzący leczenie pacjenta. Dzięki temu pacjent ma zapewniony sprawny, dalszy dostęp do innych placówek medycznych. Transport odbywa się z udziałem kierowcy i ratownika medycznego, kierowcy i pielęgniarki lub kierowcy i lekarza w zależności od stanu zdrowia pacjenta.Świadczymy także usługi odpłatnego transportu sanitarnego, do miejsca wskazanego przez pacjenta / skierowania do placówki medycznej. Transport może odbywać się w zależności od potrzeb:

- z ratownikiem medycznym

- z pielęgniarką

- z lekarzemZlecenia transportu prosimy zgłaszać osobiście w sekretariacie Centrum Medyczne POLIMED Sp. z o.o. w Tczewie, przy ul. Niepodległości 3, pod nr tel. (58) 532-49-86, lub mailowo przez panel kontaktowy strony internetowej w zakładce KONTAKT.Wyróżnia nas:

- najwyższa jakość świadczonych usług

- doświadczony i fachowy personel (profesjonalna obsługa pacjenta)

- profesjonalne wyposażenie pozwalające świadczyć usługi w każdych warunkach i sytuacjach

- możliwość szybkiej organizacji transportu oraz elastyczność

(działamy 24 h/dobę)

- konkurencyjne ceny (możliwość negocjacji cen)Zapraszamy do współpracy inne placówki medyczne.